icon

365scores

6.5.0

5.0

7

Canlı futbolu takip et

1.3M

Bu uygulamayı oyla

365scores en son futbol haberlerini sunmak üzerine tasarlanmış bir spor programıdır, üstelik hangi ülkeden hangi klüpten ya da ligden olursa olsun. Esasen, farklı liglerden farklı takımları bile takip edebilirsiniz.

365scores kurduğunuzda yapmanız gereken ilk şey en beğendiğiniz takımları ve ligleri seçmektir. Uygulama daha sonra ne zaman bir oyun olsa sizi bilgilendirir ve uygulamanın ana ekranında ilgili haberleri gösterir.

Haber ve oyun bildirilerinin yanı sıra, 365scores ayrıca takımınızla ilgili önemli haberleri kontrol etmenize de izin verir. Başlangıç çizgisini, herhangi bir oyuncunun fiziksel özelliklerini, yaşını ve elbette gol ve asist istatistiklerini görebilirsiniz.

Tüm bu futbol bilgisinin yanı sıra, 365scores ayrıca kriket, basketbol, tenis gibi diğer spor dalları hakkında da bilgi verir. İstediğiniz zaman bu bilgiyi görmemeyi ve sadece futbolla ilgili haberleri almayı seçebilirsiniz.

365scores muhteşem bir spor bilgi uygulamasıdır, bu sayede futbol dünyasında olup biten her şeyden haberdar olabilirsiniz. Üstelik, takımınızı takip edebilir ve gol attıkları zaman bildirim alabilirsiniz.
Notlar

Cihazınızın hafızasında en az 95 MB'lık boş yer gerektirir.

Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X